O nas

Dowiedz się więcej na temat Alei Gospodarczej

JAK DZIAŁA ALEJA

Czym Aleja Gospodarcza jest dla świata biznesu?

Aleja jest darmowym portalem, w którym każda firma może zamieścić swoją elektroniczną wizytówkę. Tysiące osób odwiedzających codziennie Aleję poszukują usługodawców takich, jak Ty! Przejrzysty, wręcz intuicyjny układ strony pozwala w prosty sposób znaleźć instytucję, która idealnie spełni oczekiwania konsumenta. Łatwo, szybko, bez żadnych opłat - docieraj ze swoją firmą w każde miejsce w Polsce!

Czym Aleja Gospodarcza jest dla internautów?

Dla osób, poszukujących oferty dopasowanej do ich potrzeb, Aleja jest miejscem, w którym bez problemu - nie wychodząc z domu - mogą znaleźć przedsiębiorstwa godne zaufania blisko domu, pracy czy uczelni. Masz mało czasu? Potrzebujesz w krótkim czasie skorzystać z usług fryzjera, mechanika samochodowego i zapisać się do szkoły językowej? W tym miejscu bez problemu znajdziesz miejsca najbliżej Ciebie.

NASZ ZESPÓŁ

Jesteśmy grupą młodych i kreatywnych ludzi, którym zależy na sukcesie Twojej firmy! Chcemy, aby przedsiębiorstwa oferujące usługi i produkty na najwyższym poziomie mogły docierać do wymagających konsumentów i zaspakajać ich potrzeby. Stwórz z nami grupę firm i klientów, którzy stale ze sobą współpracują!

DODAJ SWOJĄ FIRMĘ ZA DARMO

Nie masz jeszcze konta? Czy wiesz, że przeprowadzone w pierwszej połowie 2014 roku badania jednoznacznie wskazują, że aż 70% klientów ufa opiniom innych internautów na temat produktów i usług oferowanych przez przedsiębiorstwa? Docieraj do nich za darmo - zawsze o krok przed konkurencją!